-چرا از اسپری روغن توربین برای روغن کاری اینسترومنت استفاده می کنند ؟

برای زیاد شدن طول عمر دستگاه های اینسترومنت از اسپری روغن توربین استفاده می شود همه ما می دانیم که دندانپزشکان از ابزارآلاتی مانند انگل و هندپیس ، توربین و ایرموتور بیشتر سر کار دارند به همین دلیل طول عمر آن ها برایشان مهم است .

 تنها راه ساده و کم هزینه ای که باعث می شود ، عمر این دستگاه ها بالا رود ، روغن کاری آنها ؛ با اسپری روغن توربین انجام شود ؛تا بتوانند عملکرد بهتری داشته باشند . برای اینکه بتوانیم این ابزارآلات را روغن کاری کنیم ، نمی توانیم به طور مستقیم از روغن استفاده کنیم به همین دلیل باید از اسپری روغن توربین که مخصوص روغن کاری اینسترومنت های دندانپزشکی است استفاده کنیم . امروزه در صنعت دندانپزشکی برای روغن کاری اینسترومنت ها اسپری روغن تقلبی هم وجود دارد که باعث کوتاه تر شدن طول عمر اینسترومنت ها می شود . مجموعه اپ دنت ، نمایندگی فروش اسپری روغن توربین دنرونیک ساخت کشور آلمان با مجوز واردات از وزارت بهداشت را دارد . که به شما پیشنهاد خرید و استفاده از این محصول ( اسپری روغن توربین دنرونیک ) با قیمت مشخص شده می نماید . 

امید است مطالبی که در مورد اسپری روغن با معرفی این مجموعه به محصول مورد نظر که اسپری روغن دنرونیک می باشد ؛ موفق بوده باشیم و مطالب ما در مورد اسپری روغن برای شما مفید واقع شده باشد .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای الزامی میبایست تکمیل شوند.